Małżeństwo, przemyśl to! Miłość na całe życie jest możliwa

Wydawnictwo: Dębogóra
małżeństwo, rodzina, miłość
poradniki
Różyczka

Miłość na całe życie jest możliwa. Wygląda na to, że wasz związek jest "na poważnie". Czy możesz przewidzieć jego losy? Nie wystarczy uwierzyć, że miłość na całe życie jest możliwa. Ważne, żebyście wiedzieli jak to zrobić. "Małżeństwo, przemyśl to"- praktyczny przewodnik po pierwszych latach związku. Powstał by pomóc w taki sposób przetrwać nieuniknione kryzysy by wzmacniały Was jako parę na...

Miłość na całe życie jest możliwa.

Wygląda na to, że wasz związek jest "na poważnie". Czy możesz przewidzieć jego losy? Nie wystarczy uwierzyć, że miłość na całe życie jest możliwa. Ważne, żebyście wiedzieli jak to zrobić. "Małżeństwo, przemyśl to"- praktyczny przewodnik po pierwszych latach związku. Powstał by pomóc w taki sposób przetrwać nieuniknione kryzysy by wzmacniały Was jako parę na resztę życia. Dla narzeczonych, partnerów i młodych par.

Pozycję swoim patronatem wsparła Fundacja Mamy i Taty organizator kampanii "Miłość, lepiej na całe życie".

źródło opisu: Wydawnictwo Dębogóra, 2012

źródło okładki: http://www.debogora.com/product_info.php/products_id/3899

Wasyl88 Waśko | 2015-02-11

Bardzo pożyteczna lektura dla wszystkich chcących wstąpić w sakramentalny związek małżeński.

Faraon3000 | 2013-10-09
Na półkach: Posiadam

Książek-poradników nie powinno się recenzować, bo potem nagle okazuje się, iż po przeczytaniu jednej pozycji w danej tematyce od razu stajemy się ekspertami. Jak również, że mamy prawo wyrażać poglądy w tej dziedzinie. Jednak nie mnie oceniać od strony merytorycznej treść książki. Ja po przeczytaniu tej pozycji jestem niezwykle podbudowany. Wiele z zagadnień w niej poruszonych dopiero przede mną, jednakże uznałem, że warto dowiedzieć się coś więcej, poszerzyć swoje horyzonty, wyrobić swoje zdanie. I pod tym względem ten poradnik jest czymś naprawdę rewelacyjnym. Czytelnik sam na sobie może sprawdzić jakie ma podejście do roli małżeństwa, jak widzi swoją przyszłość, jaki jest teraz, jaki chciałby być w przyszłości, co mógłby odmienić w swoim życiu żeby kiedyś odpowiednio dostosować się do nowej roli. Książka porusza szeroki przekrój zagadnień na temat związku i małżeństwa, autorka przedstawia swoje poglądy w sposób przejrzysty i oparty na konkretnych przykładach. Nie mamy tutaj...

karlos0 | 2013-12-28

Książka skierowana ciut bardziej do kobiet (pisana nieco bardziej z kobiecej perspektywy), ale warto, żeby również mężczyźni do niej sięgneli. Książka pisana przez panią psycholog. Autorka powołuje się na różne badania udzielając wskazówek dotyczących małżeństwa, komunikacji, analizy swoich zachowań. Celem książki jest sprowokowanie czytelnika do zastanowienia się, czym jest dla niego małżeństwo, i jak je widzi.

anamcharka | 2013-08-18
Przeczytana: 31 sierpnia 2013