Lucyfer: Dworce Ciszy

Lucifer: Mansions of the Silence
lucyfer, dworce ciszy, komiks
komiksy
Edyta

Diabeł zawsze potrafi znaleźć innym zajęcie - zwłaszcza gdy czyjeś działanie ma służyć jego celom. Teraz gdy Lucyfer Gwiazda Zaranna ma na głowie własny świat, musi zajmować się wieloma sprawami naraz - i powierzać część zadań osobom mniej cennym niż on sam. Znalazł sobie zatem statek i załogę, aby spłacić jeden z ostatnich długów w starym Stworzeniu - uwolnić duszę półkrwi anioła, Elaine Belloc, torturowaną w niezbadanej krainie pomiędzy niebem i piekłem, zwanej Dworcami Ciszy. I gdy "Naglfar" - statek zrobiony z paznokci nieboszczyków - wraz z załogą przebija się w walce przez pogranicza wieczności, Lucyfer szykuje się, by w końcu otworzyć oczy swych anielskich braci i ukazać im myśli - i plany - ich Stwórcy.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca