Wystarczy czekać

Waiting
83-7150-956-1
thriller, sensacja, kryminał,
Samurajack

Są wśród nas. Są wśród nas od bardzo dawna - czekają. Mogą natchnąć miłością. Mogą zgładzić. Pewien mieszkaniec San Francisco, Arthur Banks, zaczyna wyłuskiwać ich z tłumu. Niemal natychmiast jego życie - i życie jego rodziny - staje w obliczu niebezpieczeństw. Ale to tylko nieśmiały początek. Już wkrótce Banks będzie zmuszony podjąć walkę o byt i przetrwanie gatunku ludzkiego. Frank M. Robinson napisał powieść chłodną jak lód, wywołującą dreszcze i gorzki smak niepewności - napisał powieść przyszłości. Mojej i Twojej. Dwa miliony lat ewolucji człekoształtnych prowadzi do jednej, niewątpliwej i nieuniknionej konkluzji - właśnie o niej pisze Frank M. Robinson, wciągając w swoją historię wielu czytelników. Autor Płonącego wieżowca, jednego z najpopularniejszych filmów lat siedemdziesiątych oraz powieści The Power, klasyki lat pięćdziesiątych, tym razem obdarza nas niezwykłą książką o zagrożeniu, jakie kryje w sobie nie przyszłość, nie współczesność, ale dzień dzisiejszy. Wystarczy czekać! to towar niezwykle rzadko goszczący na półkach, baśń grozy, która powoli ukazuje kolejne odsłony, stopniowo ujawniając zręcznie splecioną intrygę.

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/wystarczy-czekac.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/wystarczy-czekac.html

Agata | 2012-06-03
Na półkach: 2012, Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Książka jest wciągająca i wiele się w niej dzieje. Do samego końca nie mogłam odgadnąć kto jest Psem .

Anna | 2015-05-30
Przeczytana: 2005 rok