Łamisłówka

Wydawnictwo: Świat Książki
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-247-0702-7
linka

Zabawa w słowa. Zbiór tyleż pomysłowych, co niezwykle śmiesznych bajek, utrzymanych w poetyce absurdu, w których opowiadane historyjki wiążą się z zadziwiającymi możliwościami naszego języka. Kapitalna zabawa dla dziecka, a zarazem fascynująca lekcja polszczyzny – jej znaczeń, sensów i subtelności. Do czytania najpierw z rodzicami, a potem już samemu, i do ćwiczenia pamięci, bo te wierszyki same wchodzą do głowy, ucząc przy okazji precyzji wymowy... Kolorowe, oryginalne i pełne wdzięku ilustracje.

źródło opisu: czasdzieci.pl

źródło okładki: czasdzieci.pl