Kierpce, wianki, obwarzanki, czyli wędrówki po Małopolsce

Wydawnictwo: W.A.B.
Marta

Do kogo należy światowy rekord w lizaniu lodów? Gdzie można spotkać dinozaury? W jakim mieście odbył się jedyny w historii podziemny lot balonem? By poznać odpowiedzi na te pytania, wystarczy zajrzeć do przewodnika autorstwa Anny i Łukasza Dębskich. Mały podróżnik znajdzie tu dawne legendy i całkiem niedawne historie, najważniejsze informacje i ciekawostki, a wszystko okraszone humorem i pięknymi ilustracjami. Ta przeznaczona dla młodych czytelników książeczka, będąca jednocześnie przewodnikiem, atlasem, podręcznikiem i... komiksem, zachęca do wyprawy po przygodę w niezwykłej krainie - Małopolsce, pełnej malowniczych miejsc i tajemnic, smaków i zapachów, które nie tylko rozbudzą ciekawość każdego dziecka, ale z pewnością będą także odkryciem dla rodziców. Zatem: witaj, przygodo! Zapraszamy do rodzinnego podróżowania!

Książka powstała we współpracy z Samorządem Województwa Małopolskiego.

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1300

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=1300