Podręczny NIEporadnik. Młotek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podręczny NIEporadnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czerwony Konik
978-83-926726-1-6
literatura dziecięca, humor
Montgomerry

Pełna czystego, nieco absurdalnego humoru, świetna propozycja nie tylko dla dzieci, ale i rodziców. Jakby mogło być inaczej, gdy do pracy przystępuje niezwykły wprost duet aktorsko-ilustratorski?

źródło opisu: Wydawnictwo Czerwony Konik, 2009

źródło okładki: http://www.czerwonykonik.pl/s/ksiazka/5

Montgomerry | 2010-03-20

Mała książeczka, ale zawiera dużą dawkę ciepłego humoru. W życiu codziennym mamy do czynienia z różnymi przedmiotami. Które wymyślono po to, aby ułatwić ludziom życie. Dobrze jest jednak wiedzieć, do czego dany przedmiot nie służy. Nieporadnik autorstwa profesora Kurzawki i adiunkta Kwasa na pewno przybliżą czytelnikowi nowe wiadomości z zakresu, do czego nie służy młotek. W sposób zrozumiały i w postaci swego rodzaju rozprawy naukowej oraz dzięki wspaniałym rysunkom, naukowcy wykładają przykłady błędnego zastosowania młotka. Profesor Kurzawka i adiunkt Kwas przeprowadzili w warunkach laboratoryjnych serię ciekawych testów. Dowiadujemy się, że młotek na pewno nie służy miedzy innymi do gotowania wody, do odcedzania makaronu czy gry w szachy. To cudowna książeczka – perełka wśród poradników dla dzieci z piękną oprawą graficzną.
Cudne! Polecam!

beataj | 2011-01-28
Przeczytana: 27 stycznia 2011

Znakomita, śmieszna, Młody czyta i wybucha śmiechem co chwilę... A zaraz potem wymyśla do czego jeszcze może NIEsłużyć każdy przedmiot :D

Oliwia | 2015-12-11
Przeczytana: 22 września 2016