Techniki zakupu. Jak zwiększyć efektywność zakupów w firmie

Wydawnictwo: BL Info
biznes, finanse

TECHNIKI ZAKUPU to praktyczny poradnik dla tych, którzy zawodowo zajmują się dokonywaniem zakupów. Niezależnie od tego, czy pracujesz w małej firmie, czy w dużym przedsiębiorstwie, książka ta pomoże ci rozwinąć swoje umiejętności kupieckie oraz udoskonalić procedury zakupu. Książka obejmuje wszystkie najważniejsze kwestie związane z zakupami, począwszy od planowania i negocjacji, poprzez dostawę i kontrolę jakości. Dowiesz się też, jak postępować, by odnieść sukces w negocjacjach oraz jak powinna wyglądać umowa zawierana z dostawcą. Piszemy również o kwestiach etycznych i środowiskowych, których świadom powinien być każdy nowoczesny kupiec. Wybrane zagadnienia Techniki zakupu co to takiego Rola kupca Etyka w procesie zakupu Analiza zakupów Jak znaleźć odpowiedniego dostawcę Wybór dostawcy Import Cła i licencje Negocjacje cenowe Techniki negocjacji Logistyka Kontrola i zapewnianie jakości Magazynowanie Warunki dostawy i płatności Wady i reklamacje Umowa Ochrona środowiska Certyfikaty jakościowe Autorzy Lennart Rosell zajmuje się zawodowo doradztwem i szkoleniem w zakresie podnoszenia kwalifikacji przedsiębiorców i kadry menedżerskiej. Poza tym prowadzi własną firmę, LinC Sourcing, która pomaga szwedzkim przedsiębiorstwom w imporcie towarów z Chin.

Agula | 2013-07-16
Przeczytana: 31 lipca 2013