Techniki sprzedaży. O sztuce sprzedawania

Wydawnictwo: BL Info
7 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
sprzedaż
poradniki

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni handlowcy odnoszą sukcesy, a inni nie? To nieprawda, że o umiejętnościach sprzedażowych decydują tylko predyspozycje i osobowość. Dzięki stosowaniu odpowiednich technik sprzedaży i uświadomieniu sobie, co jest ważne w efektywnej sprzedaży, możesz przekonać do siebie klientów i znacząco poprawić swoje wyniki sprzedażowe. TECHNIKI SPRZEDAŻY to książka, która...

TECHNIKI SPRZEDAŻY to książka, która opowiada o trudnej sztuce sprzedawania. Sprzedawać może każdy, jednak tylko ci, którzy wiedzą, jak to robić, odnoszą sukcesy. Poradnik jest przeznaczony głównie dla kierowników działu sprzedaży, handlowców i przedstawicieli handlowych, jednak w nowoczesnej firmie nie tylko handlowcy muszą umieć sprzedawać (choć oni przede wszystkim). Również pozostali pracownicy powinni posiadać umiejętności z zakresu technik sprzedaży, aby firmie przybywało zadowolonych klientów. Ta książka pomaga w zdobyciu takich umiejętności.
Jeśli tylko masz chęć i ambicje, by wybrać i zastosować opisane w książce wskazówki, zacznij już teraz. Rady zawarte w tej książce pomogą Ci udoskonalić techniki sprzedaży, co sprawi, że Twoja krzywa wyników bez wątpienia pójdzie w górę.

Wybrane zagadnienia:
- Wypracuj swój osobisty styl sprzedaży
- Strategie sprzedaży
- Co motywuje klienta do dokonania zakupu?
- 5 etapów procesu sprzedaży
- Techniki finalizowania sprzedaży
- Przewidywać i odpowiadać na zarzuty
- Sprzedaż przez sieć (Networking)
- Sprzedaż przez telefon
- Bardziej zadowoleni klienci
- Efektywna sprzedaż
- Zły nawyk odkładania spraw na później
- Zarządzanie czasem

źródło opisu: http://blinfo.pl

źródło okładki: http://blinfo.pl

velvet | 2013-04-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013

Jest to pierwsza książka traktująca o technikach sprzedaży jaką przeczytałam, i przyznam że wybrałam dobrze. Jest ona skierowana dla osób pragnących poznać podstawy skutecznej sprzedaży.Pomaga bardzo przejrzysty podział książki na odrębne działy takie jak proces sprzedaży, zasady współgrania z klientem, bardzo użyteczne techniki finalizowania sprzedaży,radzenie sobie z obiekcjami klienta. Zawiera również kilka rad w jaki sposób przeprowadzić sprzedaż przez telefon oraz w sieci. Radzi również co zrobić aby samemu stać się lepszym sprzedawcą.
Poradnik napisany jest w sposób przystępny, przydatne okazują się przykłady rozmów handlowych. Ważne jest również to że prezentowane rady i techniki są aktualne i sprawdzone. Polecam początkującym sprzedawcom.

Agnieszka | 2016-10-17
Przeczytana: 17 października 2016

Dobra pozycja dla początkujących w sprzedaży. Książka zawiera podstawy jeśli chodzi o sprzedaż i pro konsumencką obsługę klienta. Polecam zajrzeć, choć ja szukam dalej innych pozycji, gdzie jest więcej ćwiczeń, modeli sprzedaży dla określonego klienta.

Mati85 | 2016-03-11
Przeczytana: 15 marca 2016