Strategie zarządzania. Perspektywiczne myślenie. Systemowe d

Wydawnictwo: Placet
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Autor przedstawia koncepcje zarządzania strategicznego i daje konkretne odpowiedzi na pytania :co sprawia, że współczesne przedsiębiorstwo musi odznaczać się ekspansywnością, innowacyjnością i długofalowością w myśleniu i działaniu?jak ma się zachowywać nowoczesny menedżer, aby mógł panować nad burzliwym otoczeniem i radzić sobie z coraz trudniejszą przyszłością?w jaki sposób ma przewidywać przyszłe wydarzenia i kierować firmą, aby z optymizmem wejść w nowe czasy?w jaki sposób ma tworzyć wygrywające strategie, aby zapewnić swojej firmie powodzenie na rynku i w otoczeniu?Zarządzenie jest kluczem do sukcesu i to niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo na rynku ma pozycję wiodącą, czy rzuca rynkowi nowe wyzwania, czy dopiero rozpoczyna działalność.Nie ma złych interesów. Może być tylko złe, nieudolne zarządzanie.Ta książka pokazuje dobre zarządzaniezarządzanie dla przyszłości pobudzające siłę wyobraźni i kreatywność menedżera.

Monika | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Miałam tę przyjemność osobiście poznać autora. Warto było studiować tylko po to, żeby poznać tego wybitnego człowieka!
Pan profesor uczy zarządzania cytując naszych wieszczy. Jest oryginalny i niepowtarzalny.
Takie są również Jego książki. Słyszałam opinie, że ciężko się na ich podstawie pisze prace dyplomowe. Nie wtedy, gdy wciąż dźwięczą w uszach słowa pana profesora!

Chaoticreader | 2016-04-13
Paweł | 2015-05-06