Dyskusje o książce W innym czasie w innym życiu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
25 tyg. temu
Czytamy w weekend
Nie czytałem JESZCZE Diuny, ale jest na mojej liście i czuję, że mi się spodoba. Obejrzałem ostatnio starą ekranizacje i byłem zszokowany jak bardzo mnie rozczarowała. Ale jestem ciekaw Twojej opinii. Bardziej niż fryzura Stinga może rozpraszać jego goła klata :P
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (styczeń 2018)
hej, jesteś może zainteresowana moimi książkami na wymianę? pozdrawiam
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
wymienię/sprzedam (kwiecień 2015)
Wymienię:  Nowa Ziemia  Nieziemska  Anielska  Sprężyna  Wędrówka przez sen  Szał  Podboje Sukuba  Śmiertelny sekret  Dusze Cieni
9 lata temu
Pokazuje 6 z 10