Darth Maul 2

Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Darth Maul". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Darth Maul 2
83-241-0047-4
star wars, gwiezdne wojny
komiksy
surven

Podstępny Lord Sithów, Darth Sidious, zamierza zniszczyć republikę. Na jego drodze stoi jednak potężny przestępczy syndykat. Sidious wysyła więc swego ucznia, żeby rozprawił się z przeciwnikami. Jest nim bezlitosny i śmiertelnie skuteczny Darth Maul.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

Zdecydowanie lepsze, zwłaszcza końcowa konfrontacja. Jednakże nadal dzieje się za szybko, a wiele z tego pamiętam jak przez mgłę w jakimś paryjo. Komiks ten jest swoistym wstępem rzekłbym do ksiązki M. Reaves'a "Darth Maul: Łowca z Morku". Co tu dużo gadać. Jeśli ktoś lubi czytać z chronologiczną ciągłością to obowiązkowo powinien to przerobić.
I rysuneczki Jany Duursemy są jak zawsze prawidłowe i cieszą me piękne zielone oczęta jak w przypadku Republic czy Legacy.

scirus | 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone