Star Wars: Dziedzictwo. Tom 1: Złamany

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Legacy Volume #1: Broken
komiksy
Iwo

Komiksowa kontynuacja "Gwiezdnych wojen" - znanej serii filmowej George'a Lucasa. Od wydarzeń opowiedzianych w "Powrocie Jedi" minęło ponad sto lat. W kosmosie pojawiło się nowe zło, które rozbija odrodzone Imperium i dąży do zniszczenia ostatnich spośród Jedi.Choć ich moc słabnie, Jedi trzymają się ostatecznej nadziei związanej z Cade'm Skywalkerem, spadkobiercą swego rodu. Ten jednak zmaga się z własną przeszłością, odrzuca tożsamość Jedi, jest bezdusznym łowcą nagród, którego nie interesuje wypełnianie jakichkolwiek misji.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

| 2013-02-03

W zasadzie nie chciałem umieszczać komiksów w swej internetowej biblioteczce, ale akurat ten na to zasługuje. Jest wyśmienitą kontynuacją historii Skywalker'ów, Jedi i Sithów. Posiada wiele z tego, co było interesujące, wciągające i wartościowe w filmach. Dodatkowo jest rysowany przez Jan Duursemę.

RobbVM | 2014-12-30

Założę się, że Gwiezdne Wojny to dzieciństwo (lub dorosłe życie) wielu z nas. W zainteresowaniu po filmowej sadze sięgnąłem po komiksową i nie jestem zawiedziony. Ciekawy i ciut zawiły początek, całość w porządku ;)

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Chyba najlepsza seria w świecie Star Warsów.

daughterofwinterfell | 2016-11-05
książek: 1955