Ostatni rozkaz 1

Tłumaczenie: Andzrej Syrzycki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ostatni Rozkaz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Star Wars: The Last Command 1
83-241-0145-4
star wars, gwiezdne wojny
komiksy
surven

Mimo śmierci Imperatora nadal toczy się krwawa walka o władzę nad galaktyką. Korzystając z pomocy Mistrza Jedi C'Baotha, wielki admirał Thrawn przejmuje kontrolę nad słynną Flotą Katańską. Szala zwycięstwa przechyla się na stronę Imperium. Politycy i senatorowie Nowej Republiki zaprzestają sporów, by zwrócić się przeciwko wspólnemu wrogowi, wielkiemu admirałowi Thrawnowi. Wkrótce się okazuje,...

Wkrótce się okazuje, że oprócz Floty Katańskiej admirał Thrawn opanował także nowe techniki klonowania. Dysponując nieograniczoną liczbą klonów, zamierza znacznie powiększyć liczebność swojej armii. Imperium może stać się jeszcze większym zagrożeniem niż kiedykolwiek do tej pory.

Luke Skywalker wymyka się z rąk C'Baotha i wyrusza na poszukiwania klonujących cylindrów. Mimo ucieczki Skywalkera Mistrz C'Baoth nie rezygnuje z prób pochwycenia jego siostry, Leii Organy Solo. Liczy na to, że ona i jej nienarodzone dzieci umożliwią mu przejęcie władzy nad Imperium. Okazuje się jednak, że Thrawn ma względem C'Baotha inne plany...

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

noname | 2015-03-02

Lepiej sięgnąć po książkę. Największym atutem jest wydanie - twarda lakierowana oprawa i kredowy papier. Dla hardcorowych fanów star wars.

książek: 1955
bartix3 | 2016-05-14