Star Wars: Knights of the Old Republic
9788833420165
komiksy
Pierek

Republika walczy z Mandalorianami, a grupa wizjonerów Jedi, którzy utworzyli Przymierze, realizuje tajną misję. Jej celem jest zapobieżenie powrotowi Sithów. W wizji Jedi jeden z padawanów doprowadził do zniszczenia akonu, więc rycerze Przymierza bez wahania zabili wszystkich swoich uczniów. Poza jednym padawanem, który się spóźnił. Kiedy młodzieniec zobaczył, co spotkało jego kolegów, zdołał zbiec. Jedi obarczyli więc ocalałego padawana - Zayne'a Carricka - winą za zabójstwo. Od tamtego czasu Zayne ucieka. Po spotkaniu z Celeste Morne, agentką Przymierza, która poświęciła się dla niego, niedoszły Jedi postanawia zmierzyć się ze swoimi mistrzami i oczyścić nazwisko. Celeste przekazała mu klucz, który ma Zayne'owi to umożliwić.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: empik.com

Robert Jemielity | 2018-08-18