star wars, gwiezdne wojny, komiks, SWK
komiksy
Iwo

Star Wars Komiks 1/2008 to pierwszy numer magazynu Star Wars Komiks wydawanego przez Egmont i poświęconego tematyce Gwiezdnych wojen. Ukazał się on 16 września 2008 roku w cenie 4,90 PLN. Okładka została zaczerpnięta z albumu Tales Volume 1. Co ciekawe, żadna z zamieszczonych historii nie pochodzi z tego zbioru - co stanowi pierwszy taki przypadek w historii gwiezdnowojennego...

Okładka została zaczerpnięta z albumu Tales Volume 1. Co ciekawe, żadna z zamieszczonych historii nie pochodzi z tego zbioru - co stanowi pierwszy taki przypadek w historii gwiezdnowojennego magazynu.

Zawiera:
- Czystka
- Dzieci Mocy
- Apokalipsa na Endorze

źródło opisu: ossus.pl

Thomas886 | 2016-02-08
Na półkach: 2016, Komiksy..., Przeczytane
Przeczytana: 08 lutego 2016

Pierwszy komiks z bohaterami sagi Gwiezdne Wojny, który wpadł mi w ręce.
W prawdzie elektroniczny, ale zawsze coś.
Po pierwotnej niechęci do sagi, obejrzałem 4 części i nawet czytanie tej historii sprawiło mi przyjemność.
Prawdopodobnie zabiorę się za kolejne i będę zgłębiał tajniki Mocy.

comboometga | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ten komiks z 2008 roku zawiera w sobie dwie historie.
W pierwszej spotykamy się z postacią Dartha Vader'a i nieznaną nam Jedi, którą musi unicestwić, bo taka jest wola Imperatora.
W drugiej mamy do czynienia z całkowicie nieznanymi postaciami, jeśli chodzi o świat Gwiezdnych Wojen, co całkowicie zbiło mnie z tropu.
Daję 6 gwiazdek, ponieważ podzieliłabym 10 możliwych na dwie historie - Vader i nowa Jedi dostają 4, a druga historia tylko 2.
Taka jest moja opinia na temat tego komiksu ;)

Łędina | 2015-03-02

Ignatius | 2016-10-19