Star Wars: Dziedzictwo. Tom 3: Smocze szpony

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Legacy Volume #3: Claws of the Dragon
komiksy
Iwo

Cade Skywalker leci samotnie na Coruscant, do stolicy Imperium Galaktycznego. Cel: Świątynia Sithów. Zadanie: uratować Jedi, którego kiedyś wydał w zamian za nagrodę. Skutek: konfrontacja z Darthem Kraytem - przywódcą Sithów, Imperatorem Galaktyki, znającym tajemnicę, która odsłoni nieznany rozdział w historii sławnego rodu Cade'a. Czy w obliczu potęgi ciemnej strony ostatni ze Skywalkerów zatriumfuje niczym Luke, czy też powtórzy tragedię Anakina?

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

| 2013-02-03

W zasadzie nie chciałem umieszczać komiksów w swej internetowej biblioteczce, ale akurat ten na to zasługuje. Jest wyśmienitą kontynuacją historii Skywalker'ów, Jedi i Sithów. Posiada wiele z tego, co było interesujące, wciągające i wartościowe w filmach. Dodatkowo jest rysowany przez Jan Duursemę.

W trzecim tomie wracamy do tego, co dobre. Znów obserwujemy historię bohaterów, których poznaliśmy w pierwszym tomie.

RobbVM | 2014-12-30

Czy Cade pójdzie w ślady pradziadka (bodajże, nie jestem pewien :P) i wkroczy na ciemną stronę? Polecam się przekonać ;)

scirus | 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone