Star Wars: Rycerze Starej Republiki. Tom 7. Starcie ambicji

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Cykl: Star Wars: Rycerze Starej Republiki (tom 7)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Knights of the Old Republic Volume 7: Dueling Ambitions
komiksy
MistrzSeller

Zayne Carrick, były uczeń Jedi, uwolniony od fałszywych zarzutów, jest wreszcie panem samego siebie i chce poszukać szczęścia w galaktyce. Zgodziwszy się na współpracę z towarzyszem podróży, hochsztaplerem Gryphem, Zayne i jego przyjaciele – Jarael, Rohlan, Slyssk i Elbee – ruszają do Światów Jądra, gdzie zamierzają rozejrzeć się za jakimś ciekawym zajęciem. Na początku mają statek i...

Zgodziwszy się na współpracę z towarzyszem podróży, hochsztaplerem Gryphem, Zayne i jego przyjaciele – Jarael, Rohlan, Slyssk i Elbee – ruszają do Światów Jądra, gdzie zamierzają rozejrzeć się za jakimś ciekawym zajęciem. Na początku mają statek i niezliczone pomysły: odebrać nieuczciwie zdobyte kredyty podejrzanemu Chevowi, zbadać sprawę dawno zaginionego statku wycieczkowego i oszukać wielki biznes związany ze sportowymi pojedynkami.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1448.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1448.html

Nan3k | 2016-08-29
Rogov | 2016-04-30