Star Wars Knights of the Old Republic Volume 6: Vindication
komiksy
MistrzSeller

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że zbiegły padawan Zayne Carrick może wreszcie ujawnić istnienie i działalność tajnego Przymierza Jedi. Organizacji, która obarczyła go winą za zamordowanie kolegów. Wraz z hochsztaplerem Gryphem i zyskanymi podczas ucieczki sojusznikami Zayne przejdzie do ofensywy. Pomoże mu w tym pożegnalny prezent od agentki Przymierza, która wierzy w jego niewinność. Padawan...

Wraz z hochsztaplerem Gryphem i zyskanymi podczas ucieczki sojusznikami Zayne przejdzie do ofensywy. Pomoże mu w tym pożegnalny prezent od agentki Przymierza, która wierzy w jego niewinność. Padawan zbierze potrzebne dowody i jeśli nie zginie na terytorium wroga, będzie mógł stawić czoło oskarżycielom i znowu swobodnie żyć w galaktyce.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1383.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1383.html

Nan3k | 2016-08-29
Rogov | 2016-04-30