Star Wars Knights of the Old Republic Volume 6: Vindication
komiksy
MistrzSeller

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że zbiegły padawan Zayne Carrick może wreszcie ujawnić istnienie i działalność tajnego Przymierza Jedi. Organizacji, która obarczyła go winą za zamordowanie kolegów. Wraz z hochsztaplerem Gryphem i zyskanymi podczas ucieczki sojusznikami Zayne przejdzie do ofensywy. Pomoże mu w tym pożegnalny prezent od agentki Przymierza, która wierzy w jego niewinność. Padawan...

Wraz z hochsztaplerem Gryphem i zyskanymi podczas ucieczki sojusznikami Zayne przejdzie do ofensywy. Pomoże mu w tym pożegnalny prezent od agentki Przymierza, która wierzy w jego niewinność. Padawan zbierze potrzebne dowody i jeśli nie zginie na terytorium wroga, będzie mógł stawić czoło oskarżycielom i znowu swobodnie żyć w galaktyce.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1383.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1383.html

Andi | 2018-11-04

Już myślałam, że piątego tomu nic nie przebije i że postać Celeste pozostanie moją ulubioną z tego cyklu.

Myliłam się, oj jak bardzo.

Wszystko, cały ten bałagan spowodowany zamordowaniem padawanów, sięga kulminacji. Mistrzowie Jedi są w rozsypce, Mandalorianie atakują kolejne planety, flota Taris robi co może, by utrzymać porządek.

I na tym tle, na tle ognia i pożogi, wyrasta - tak, o, jakże się cieszę! - Lord Sithów, który co prawda zaprzecza, że nim jest, że jest kimś o wiele większym niż Jedi i Sithowie razem wzięci... jednak dla mnie, pierwszy Sith w serii... łezka mi się w oku zakręciła.

Mam nadzieję, że będzie więcej Sithów i Ciemnej Strony. Moja mroczna duszyczka pragnie gniewu i złości. Plagi i żądzy krwi.

Fajnie, że Zayne w końcu wychodzi na prostą. I gdyby nie Haazan i jego gierki, jego podstęp mógłby się udać. Dobrze wyglądał zresztą, jako morderczy Sith, Ciemna Strona mu pasuje.

A czy komukolwiek nie pasuje Ciemna Strona? Jestem diabelnie nieobiektywna w tym...

szarlej_3 | 2018-09-15
Mateusz Ostrowski | 2018-05-23