Śląsk na weekend. 10 tras po najpiękniejszych zakątkach Dolnego i Górnego Śląska oraz Opolszczyzny

Wydawnictwo: Pascal
83-7304-010-2
Śląsk
kamk

Naprawdę warto: - posłuchać, jak brzmi "śpiew i rżenie koni" w Muzeum Bitwy pod Legnicą - pokłonić się Chrobremu koło Piotrowic - zaprzyjaźnić się z "Jasiem" i "Małgosią" we Wrocławu - przepłynąć łodzią podziemną sztolnię Czarnego Pstrąga i zwiedzić kopalnię srebra w Tarnowskich Górach. Koniecznie trzeba: - wyjść na Brzeg, by zobaczyć "śląski Wawel" - zwiedzić "śląski Wawel" w Świerklańcu -...

Naprawdę warto:
- posłuchać, jak brzmi "śpiew i rżenie koni" w Muzeum Bitwy pod Legnicą
- pokłonić się Chrobremu koło Piotrowic
- zaprzyjaźnić się z "Jasiem" i "Małgosią" we Wrocławu
Koniecznie trzeba:
- wyjść na Brzeg, by zobaczyć "śląski Wawel"
- zwiedzić "śląski Wawel" w Świerklańcu
- odnaleźć kamienne kręgi na "śląskim Olimpie" - Górze św. Anny