takisobiejac

Mapa z 1974r., przedstawiająca Beskid Śląski i Beskid Żywiecki w skali 1 : 125000. Granice mapy: Północ: Bielsko-Biała; Płn-wsch: Zagórnik; Wschód: Koszarawa; Pd-wsch: góry: Szczawina i Jaworzyna; Południe: Bukowina; Pd-zach: Jaworzynka; Zachód: Třinec; Płn.-zach: Ubowiec. Bonus: powiększenie okolic Szczyrku. Z tyłu: wiadomości ogólne o Beskidzie Śląskim i Żywieckim + informator turystyczny...

Bonus: powiększenie okolic Szczyrku.
Z tyłu: wiadomości ogólne o Beskidzie Śląskim i Żywieckim + informator turystyczny (oczywiście raczej nieaktualny).

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Meggi59 | 2015-04-16
Przeczytana: maj 2001