Zdrada

Wydawnictwo: Amber
Act of betrayal
powieść,
hunter

Przeprowadzając wywiad z Juanem Carlosem Reyesem, jedną z najważniejszych postaci kubańskiej emigracyjnej sceny politycznej, Britt Montero dowiaduje się, że był on przyjacielem jej ojca, poległego w walce o wolność ojczyzny. Do redakcji zgłasza się jednak inny kubański emigrant; twierdzi, że Tony Montero zginął z powodu zdrady Reyesa. Próbując dotrzeć do prawdy, Britt dokonuje koszmarnego odkrycia.

ankoszek | 2015-12-02
Przeczytana: 11 grudnia 2015