Zasada domina

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Suspicion of Betrayal
ZuzAnka

Prawniczka Gail Connor jest przerażona. Ktoś grozi jej śmiercią. Tajemniczy prześladowca osacza ją ze wszystkich stron. Gail sądzi, że to jakiś skazany przez nią przestępca. Ale prawdziwy koszmar zaczyna się, kiedy uświadamia sobie, że za anonimami może kryć się ktoś, kogo darzy bezgranicznym zaufaniem...

Paulina | 2015-05-11
Na półkach: Audiobooki, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 11 maja 2015

Książka, która nie wywołała we mnie najmniejszych emocji. Myślę, że mogłabym, ją przerwać w połowie i nawet bym nie zauważyła braku. Jedyny moment, który robił wrażenie to historia z kotką, której akurat wolałabym nie poznać.
Niby napisana nieźle, historia też przemyślana, ale czegoś zabrakło.
Wyjątkowo irytowała mnie postać córki. Odnosiłam wrażenie, że czytam o dwóch różnych osobach. Czasem miałam ważenie, że autorka opowiada o dziecku, czasem o nastolatce, a niekiedy o dorosłej osobie. Może i dałoby się to zakwalifikować jako ciekawy zabieg ukazania faktu, że dziewczynka w tym wieku stoi na granicy dzieciństwa i kobiecości, gdyby była w tym jakaś spójność.

Reasumując: książka przyzwoita, ale raczej nudna. Bardziej jako "zapychacz" wolnego czasu niż coś, po co naprawdę warto sięgnąć dla zaspokojenia literackiego głodu.

Emma | 2011-02-21
Na półkach: Przeczytane, Wysłuchałam
Przeczytana: 02 lipca 2011

Świetna książka. Zostałam wciągnięta do reszty. I do samego końca nie spodziewałam się, kto jest tym złym... Szczerze polecam!

elsauria | 2016-11-25

No dałem szansę poważnie kilka razy wmawiałem sobie dasz radę jeszcze jedna kartka. Nie dałem rady...Początek obiecujący A potem cóż. Spadająca kropla mną w sobie więcej akcji niż ta to no sam nie wiem aż tyle czasu nie mam. Proszę mi wybaczyć. Nie będę jej kończyć. I jeśli to co bohatersko przeczytałem jest dalej w tym samym tonie to sorry.

Izka | 2016-11-28
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 21 listopada 2016

Ciekawa książka, którą szybko się czyta. Kilka rzeczy mnie drażniło, bo jako matka pewnie bym inaczej zareagowała i głupota bohaterki mnie irytowała. W połowie stało się jasne kto jest winien, ale cóż.... Mimo wszystko można sobie z nudów poczytać:)

carmaniola | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016