Potrawy wigilijne i świąteczne

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
kulinaria
Beata

Książeczka jest zbiorem przepisów rozproszonych w wielu rocznikach "Poradnika Domowego" oraz nowych, jeszcze nie drukowanych. Są tu receptury zarówno przysmaków typowych na wigilijną wieczerzę i świąteczne biesiadyjak i mniej znanych dań współczesnej, domowej kuchni, np. wykwintne sałatki, surówki, mięsa przyrządzone z owocami, które doskonale nadają się na urozmaicenie i wzbogacenie stoły...

Są tu receptury zarówno przysmaków typowych na wigilijną wieczerzę i świąteczne biesiadyjak i mniej znanych dań współczesnej, domowej kuchni, np. wykwintne sałatki, surówki, mięsa przyrządzone z owocami, które doskonale nadają się na urozmaicenie i wzbogacenie stoły wigilijnego. Potrawy te nadają się do sporządzenia przy wielu innych uroczystych okazjach w ciągu całego roku.

bellaizka | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2006