Testament

Wydawnictwo: Edipresse
836016004x
religia
kamk

Osobisty testament Jana Pawła II - najważniejszy tekst Ojca Świętego, opublikowany tuż po Jego śmierci.

źródło opisu: Edipresse, 2005

Marzenia | 2013-12-05

Uważam, że absolutnie ten tekst nie może podlegać ocenie w kategorii: książka dobra, książka słaba. Trzeba mieć świadomość biorąc do ręki, sięgając po te słowa, że są to najbardziej osobiste, intymne, najdelikatniejsze a za razem mocne, jednoznaczne, myśli dotyczące doczesności, wieczności Człowieka Wielkiego. To jest po prostu "Obnażenie Duchowe". Ja odczytując słowa czułam się wręcz onieśmielona, zażenowana ....

Ervisha | 2017-10-12
Przeczytana: 2017 rok

Nie jest to książka, którą można przeczytać w kilka godzin lub jeden dzień.To książka, którą powinno i czyta się powoli i uważnie, chłonąc każde słowo i rozważając je w głębi duszy.

Według mnie powinno się i nie da się jej oceniać - nawet gdyby człowiek chciał to nie byłby w stanie. Osobiste, duchowe wyznanie Ważnego Człowieka. Wyznania, których przeczytanie nie obejdzie się bez emocji w tym łez wzruszenia.

Amadea | 2013-11-03

Jak przystało na Wielkiego,Mądrego Człowieka-Najskromniejszy testament,jakiego przyszło nam słuchać i czytać.Wystawianie oceny byłoby czymś zbędnym i nie na miejscu.(bardzo ładnie,estetycznie wydany.)

Nicole | 2012-03-26
Przeczytana: marzec 2010

Testament Ojca Świętego po prostu trzeba przeczytać. To bardzo ważna dla naszej duszy pozycja, wywierająca skrajne uczucia podczas czytania.
Zostawia ślad w sercu i umyśle każdego chrześcijanina.

Rege | 2017-08-13
Wusia | 2016-12-11