Testament

836016004x
religia
kamk

Inne wydania

Osobisty testament Jana Pawła II - najważniejszy tekst Ojca Świętego, opublikowany tuż po Jego śmierci.

źródło opisu: Edipresse, 2005

Marzenia | 2013-12-05

Uważam, że absolutnie ten tekst nie może podlegać ocenie w kategorii: książka dobra, książka słaba. Trzeba mieć świadomość biorąc do ręki, sięgając po te słowa, że są to najbardziej osobiste, intymne, najdelikatniejsze a za razem mocne, jednoznaczne, myśli dotyczące doczesności, wieczności Człowieka Wielkiego. To jest po prostu "Obnażenie Duchowe". Ja odczytując słowa czułam się wręcz onieśmielona, zażenowana ....

Amadea | 2013-11-03

Jak przystało na Wielkiego,Mądrego Człowieka-Najskromniejszy testament,jakiego przyszło nam słuchać i czytać.Wystawianie oceny byłoby czymś zbędnym i nie na miejscu.(bardzo ładnie,estetycznie wydany.)

Nicole | 2012-03-26
Przeczytana: marzec 2010

Testament Ojca Świętego po prostu trzeba przeczytać. To bardzo ważna dla naszej duszy pozycja, wywierająca skrajne uczucia podczas czytania.
Zostawia ślad w sercu i umyśle każdego chrześcijanina.

Stefania | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016