Perfumy. Podróż w świat zapachów

Tłumaczenie: Barbara Gadomska
Wydawnictwo: G+J
83-88132-47-4
albumy
Róża_Bzowa

Od niepamiętnych czasów perfumy odgrywały kluczową rolę w dziejach ludzkości. Nasz zmysł węchu jest jednym z podstawowych sposobów poznawania otoczenia. Od tysięcy lat jesteśmy uzależnieni od garstki czarodziejów, którzy opanowali niezwykłą alchemię zapachu. Nawet dzisiaj na całym świecie jest zaledwie 400 perfumiarzy. Ta wspaniała książka odsłania niektóre tajemnice tworzonej przez nich magii.
Zdjęcia: Robb Kendrick.

Evilath | 2016-02-12