Pierwsza w Polsce publikacja typu encyklopedycznego, zawierająca podstawowe wiadomości z zakresu kultury fizycznej i sportu, przeznaczona dla szerokiego kręgu czytelników. Zawiera 2488 haseł od litery A do K, w tym: 1291 biogramów, 1197 haseł terminologicznych, przeglądowych i odnośnikowych.
ISBN 83-217-2565-1 T. 1-2

Darek DTSG | 2013-07-08
Przeczytana: 1984 rok

Wspaniała pozycja ! kolejna książka z dzieciństwa z którą się praktycznie nie rozstawałem dostałem w prezencie od cioci w 1984 roku.
Dużo szczegółowych informacji nawet rozrysowane rzuty z judo czy zapasów :)

Roman Dłużniewski | 2016-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2016

Dostałem z jakiejś okazji w prezencie. Kiedyś często do niej zaglądałem. Dziś, w dobie internetu zdecydowanie rzadziej.

Juriusz Wwa | 2015-01-30
Na półkach: Sport, Encyklopedie, Przeczytane