Mała Encyklopedia Sportu. T. 1, A-K

encyklopedie, słowniki
1985-01-01
83-217-2518-X
sport wyniki biografie organizacje

Okładka książki Mała Encyklopedia Sportu. T.2, L-Ż Leszek Bednarski, Anna Całka, Witold Domański, Zygmunt Głuszek, Kajetan Hądzelek, Andrzej Imiołczyk, Adam Kościelniak, Elżbieta Krawczyk, Ireneusz Malarecki, Antoni T. Miller, Andrzej Pac-Pomarnacki, Eugeniusz Skrzypek, Barbara Słomka, Zenon Ważny, Bożena Zaniewska
7,0
Mała Encyklope... Leszek Bednarski, A...

1915

Dostałem z jakiejś okazji w prezencie. Kiedyś często do niej zaglądałem. Dziś, w dobie internetu zdecydowanie rzadziej.

Wspaniała pozycja ! kolejna książka z dzieciństwa z którą się praktycznie nie rozstawałem dostałem w prezencie od cioci w 1984 roku.
Dużo szczegółowych informacji nawet rozrysowane rzuty z judo czy zapasów :)

• Sport
  • TEMAT: Historyczne