Tajemniczy mistrzowie XXI wieku. Strategie sukcesu nieznanych liderów na światowych rynkach

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Obowiązkowa lektura dla przedsiębiorców i inwestorów. Biznes powinno budować się z myślą o rynku globalnym nawet jeśli przedsiębiorstwo jest małe lub średnie. Piotr Gębala, prezes zarządu, Krajowy Fundusz Kapitałowy SA Czy firmy małe, średnie, niszowe, ale de facto tworzące rynki światowe i przez to potężne, zdołają zachować wartości, dzięki którym funkcjonują w pędzącej w nieznane globalizacjia Rozważania Hermanna Simona są szczególnie ważne dla polskich przedsiębiorców, którzy ciągle posz

Ramona Romero | 2016-03-08
Paweł Lipiec | 2010-12-07