83-7377-212-X
karasuhebi

Runy to tajemnica, Tarot to królewska droga. Możemy zatem przyjąć, że wspólnym mianownikiem obu tych dziedzin jest podążanie ku tajemnicy królewską drogą. Poznanie sztuki odczytywania znaków runicznych i znaczenia kart tarota pozwala każdemu z nas na szczęśliwe kierowanie własnym życiem, zrozumienie tego, co kieruje naszym postępowaniem i bezpieczne omijanie przeszkód na drodze do sukcesu.
Runy i Tarot przetrwały przez tysiąclecia, gdyby nie były skuteczne i prawdziwe - nie byłoby to możliwe.

Maximo | 2013-09-28
Ophelia | 2013-04-03