Mądrość kart runicznych w codziennym życiu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
8373771905
LubimyCzytać

Karty runiczne reprezentują siły Natury i Kosmosu. Służą do działań magicznych, chroniących, do uzdrawiania, do nawiązywania kontaktu z wyższymi siłami, a przede wszystkim do wróżbiarstwa i poradnictwa. Mają wiele do przekazania i mądrze wykorzystane stanowią klucz do przyszłości. Są dziedzictwem, z którego należy korzystać, gdyż kryją w sobie wiedzę, którą każdy z nas posiada i dzięki której można znaleźć rozwiązanie problemu i wyjście z trudnej sytuacji. Celem pozycji jest wykazanie przydatności kart runicznych w docieraniu do prawdy o sobie i do poznania odpowiedzi na nurtujące pytania. Na kolejnych stronach książki przedstawione zostało znaczenie znaków runicznych, zinterpretowane przesłanie każdej karty, a także scharakteryzowane wszystkie elementy występujące na poszczególnych kartach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!