wróżbiarstwo, ezoteryka, tarot, karma
Tajemnica

Pragniesz poznać największe tajemnice świata? Chcesz dowiedzieć się, co nas czeka po śmierci? Czy nasze obecne życie jest konsekwencją poprzednich wcieleń? Sięgnij po książkę Tarot a karma, która udzieli Ci odpowiedzi na te, jakże ważne i fascynujące, pytania. Dodatkowo możesz lepiej zrozumieć siebie, swoje życie i działania, poznając swoją przeszłość karmiczną. Autorka pragnie podzielić się z Tobą rzetelną wiedzą oraz własnymi, autentycznymi przeżyciami, odkrywając tajemnice, które do tej pory dostępne były jedynie nielicznym.

Ula | 2015-11-02
Goska | 2013-01-09