Dropsik i jego przygody

Krumelgeschichten
83-11-09217-6
pies, Dropsik, dzieci
Julita

Psu potrzebne jest nie tylko jedzenie i kąt do spania, lecz także troskliwa opieka, czułość, zrozumienie i szacunek. W zamian obdarza właściciela prawdziwą przyjaźnią i oddaniem. Wszystko to uświadamia czytelnikowi mały Dropsik. Pochodzi wprawdzie z rodu Szczekajów i Zbójów, lecz jest uroczym szczeniakiem, ulubieńcem dzieci. Rozumie ludzką mowę i sam opowiada o swoich szalonych...

Wszystko to uświadamia czytelnikowi mały Dropsik. Pochodzi wprawdzie z rodu Szczekajów i Zbójów, lecz jest uroczym szczeniakiem, ulubieńcem dzieci. Rozumie ludzką mowę i sam opowiada o swoich szalonych przygodach.

Czytelnik musi uważnie śledzić akcję, żeby móc odpowiedzieć na pytania zamieszczone pod licznymi obrazkami, ilustrującymi tę miłą i pouczającą książkę.

Magdalena | 2015-11-02
Na półkach: Julii, Przeczytane