Gwizdek nie chce spać

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Literatura
978-83-61224-51-8
Moqueta

Gwizdek nie chce spać to pierwsza z czterech części przygód sympatycznego zwierzątka, które mieszka w Tatrach. Świstak Gwizdek, zamiast grzecznie ułożyć się do zimowego snu w ciepłej norce, postanawia wyruszyć w góry, by pobawić się z kolegami. Jednak ani wiewiórki, ani niedźwiadek Bartek nie mają czasu na zabawę. Dziuple i gawry przyjmują je do zimowego snu. Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje...

Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr.
Tatrzański Park Narodowy objął całą serię patronatem.

Polecam do czytania swoim dzieciom :)

Rydzynianka | 2016-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2016