Pan Kuleczka. Dom

Cykl: Pan Kuleczka (tom 5)
Wydawnictwo: Media Rodzina
linka

To już piąty Pan Kuleczka! Nie zestarzał się ani trochę. Jak zawsze jest pomocny, uśmiechnięty i cierpliwy. W jego towarzystwie najzwyklejsze rzeczy stają się przygodą - oczywiście dlatego, że jak zawsze są przy nim kaczka Katastrofa, pies Pypeć i mucha Bzyk-Bzyk. Seria książek Pan Kuleczka znajduje sie na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała...

Seria książek Pan Kuleczka znajduje sie na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/seria/pan_kuleczka

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/seria/pan_kuleczka

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa.

Ann | 2014-04-09

Pan Kuleczka to jedna z ulubionych serii mojego synka. W bardzo ciepły i pozytywny sposób przedstawia ważne tematy oraz różnice między charakterami.
Sądzę, że to bardzo dobra pozycja, nie tylko na dobranoc. Mnóstwo śmiechu i wzruszeń dla całej rodzinki.

kudybcia | 2016-07-15

cudowna, ciepła i pełna wspaniałych słów o rzeczach ważnych,
radosna, z wielką dawką codziennego humoru i pasji obserwowania świata oczami dzieci
cudowna polecam wszystkim i dużym i małym.
Ci Mali znają swoje ulubione bajeczki na pamięć.

Katarzyna Wołosz | 2017-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2017

Bardzo fajne opowiadania dla dzieci bardzo polecam ja czytam obecnie pięciolatkowi

Penelopa | 2018-04-26
Na półkach: 2018, Przeczytane, Dla dzieci