Władca sawanny

Wydawnictwo: Orbita
szczypiorek5

Jest rok 1975. Na Martynice upadają ostatnie plantacje.Wszędzie roi się od spekulantów.Nie poddaje się tylko jeden człowiek- Michel de la Joucquerie,wnuk Wielkiej Kreolki.Całym sercem oddany ziemi, poprzysiągł sobie,że uratuje Plantację pozostawioną mu przez babkę.Nagle wszystko się zmienia,trzęsie się w posadach.Michel odkrywa kim naprawdę jest potężny inwestor,zamierzający przekształcic Martynikę w nowe Nassau, i jaki jest jego diaboliczny plan zawładnięcia wyspą.

Inger | 2011-08-25
Przeczytana: 17 sierpnia 2007