Tajniki żonglerki. Jak znaleźć równowagę między pracą, wiarą i rodziną?

Tłumaczenie: Aleksander Gomola
Wydawnictwo: W drodze
The Juggling Act
978-83-7033-716-2
poradniki
Mariusz

Gonitwa, pośpiech, nadmiar pracy, brak czasu... Jak to wszystko ogarnąć, uporządkować, utrzymać w równowadze, w harmonii? Właśnie o tym jest ta książka. Pat Gelsinger to jeden z dyrektorów zarządzających Intela – firmy znajdującej się na liście stu najbardziej dochodowych przedsiębiorstw amerykańskich, zaangażowany w działalność wielu organizacji kościelnych, szczęśliwy mąż i ojciec, znana...

Pat Gelsinger to jeden z dyrektorów zarządzających Intela – firmy znajdującej się na liście stu najbardziej dochodowych przedsiębiorstw amerykańskich, zaangażowany w działalność wielu organizacji kościelnych, szczęśliwy mąż i ojciec, znana osobowość medialna, człowiek sukcesu. W swojej książce radzi, jak zachować właściwe priorytety w życiu, jak dobrze zarządzać własnym czasem, tak aby znalazło się w nim miejsce na wiarę, rodzinę i pracę.

Multikasia | 2013-09-24
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 września 2013

Pierwsza pozycja, która pokazuje że sukces na wysokim poziomie można osiągnąć będąc chrześcijaninem, ojcem, mężem.
Pat Gelsinger jest wiceprezesem firmy Intel, osiągnął w swojej karierze na prawdę dużo, a mimo to zachowuje w swoim życiu równowagę, jak to robi?
Pat pokazuje jak racjonalnie, nie zatracając siebie odnaleść szczęście, osiągnąć sukces.

Podobało mi się jego spojrzenie na świat, jednocześnie zazdroszczę mu, że spi tylko 5h i że ma takie cudowne życie. Na pewno zasłużył na nie ciężką pracą.

Denerwowało mnie zbyt częste powroty do Biblii, cytaty itp.

Mała_Mi | 2016-02-14
Na półkach: Rok 2016, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 14 lutego 2016

jak pogodzić karierę z założeniem rodziny? Znaleźć żonę, która zajmie się domem. A tak serio bardzo mądrze potraktowany temat "praca i codzienność + wiara".

Karter30 | 2016-02-23
Karolina | 2013-08-25