Coaching, czyli wspieranie rozwoju pracowników. 99 porad jak zwiększyć kompetencje zespołu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "BC.edu Biznes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: BC Edukacja
99 Tipps zum Coachen von Mitarbeitern : Coaching als Wunderwaffe?, die Führungskraft als Coach, wirkungsvolle Coaching-Interventionen
978-83-61655-34-3
coaching, poradnik
popularnonaukowa
Simcha

Poszukujecie kryteriów, które powiedzą wam, czy możecie sami prowadzić coaching pracowników, czy musicie sięgnąć po pomoc profesjonalnego coacha? A może zastanawiacie się, czy sami nie powinniście poddać się temu procesowi? Coaching często postrzega się niemal jako cudowna broń pomocna w rozwoju osobistym. Jednak co rzeczywiście kryje się pod tym pojęciem?

źródło opisu: BC Edukacja, 2010

źródło okładki: BC.edu