Wieża

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla Każdej Kobiety". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baobab
The Belvedere Tower
83-89642-05-0
romans
Wanda

Po ucieczce od okrutnego męża Cassandra Hampden wraca do rodzinnego domu. Umierający stryjeczny dziadek, hrabia Lavington, przyznaje jej prawo zamieszkania w zrujnowanej wieży - Belvedere Tower. Gdy zadłużony hrabia umiera, posiadłość zostaje sprzedana bogatemu i ambitnemu fabrykantowi Danielowi Darke. Wkrótce okazuje się, że życie w nowym domu przysparza Danielowi wiele kłopotów: posiadłość...

Gdy zadłużony hrabia umiera, posiadłość zostaje sprzedana bogatemu i ambitnemu fabrykantowi Danielowi Darke. Wkrótce okazuje się, że życie w nowym domu przysparza Danielowi wiele kłopotów: posiadłość podupada, leśniczy wiąże się z gangiem kłusowników, a piękna sąsiadka Agnes ma wobec niego podstępne plany. W dodatku Daniel musi zataić pewne fakty ze swojego życia. Przede wszystkim jednak pragnie pozbyć się Cassandry.

Niespodziewanie zjawia się mąż Cassandry...

Asik92 | 2013-03-24
Przeczytana: 24 marca 2013

Beznadziejna, bez sensu i chaotyczna. Za dużo wątków - niektóre niedokończone. Nie podobała mi się.

Ewa | 2017-03-31
Przeczytana: 30 marca 2017