Legenda

Książka jest przypisana do serii/cyklu "-". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
La Légende
Marcin

„Legenda” to historia poszukiwania, które stanowi prawdziwą esencję życia. Jest opisem fascynującej podróży, która, poprzez pryzmat różnych kultur i aktualnych nurtów filozoficznych, objaśnia pojęcie przeznaczenia. Ta powieść przygodowa w niepowtarzalny sposób opisuje, jak na skrzyżowaniu wiedzy oraz intuicji rodzi się tajemnicza energia - siła, która pozwala nam lepiej zrozumieć sens życia i...

Ta powieść przygodowa w niepowtarzalny sposób opisuje, jak na skrzyżowaniu wiedzy oraz intuicji rodzi się tajemnicza energia - siła, która pozwala nam lepiej zrozumieć sens życia i dzięki której wypełniamy się wiarą w jutro.
Książka objaśnia, w jaki sposób ta tajemna siła sprawia, że uświadamiamy sobie głębokie znaczenie każdego zdarzenia oraz jak nas inspiruje do odkrywania tego, co nieznane.
Każdy, do kogo owa książka przemówi, będzie potrafił przekształcić jej przesłanie w czyn i z nową ostrością dostrzeże swe unikalne miejsce we wszechświecie. „Legenda” to książka wyjątkowa, która ma moc inspirowania i wpływania na przeznaczenie czytelnika.

Marcin | 2011-02-10
| 2013-07-17