Alex Mero urodził się w 1969 roku w Belgii. Dorastał w Brukseli, a z czasem stał się zapalonym podróżnikiem i wielkim obserwatorem różnorodności kulturowej na świecie. Z biegiem czasu, autor coraz bar... Alex Mero urodził się w 1969 roku w Belgii. Dorastał w Brukseli, a z czasem stał się zapalonym podróżnikiem i wielkim obserwatorem różnorodności kulturowej na świecie. Z biegiem czasu, autor coraz bardziej fascynował się odmiennym sposobem postrzegania życia przez różne kultury. Dzisiaj pisarz dzieli się swoimi doświadczeniami, posługując się inspirującym stylem literackim – filofikcją.
Filofikcja (powieść fantastyczno-filozoficzna) ma swoje źródło w uznaniu odmienności i różnorodności świata, w którym żyjemy. Ten styl literacki jest zasadniczo oparty na dialogach, które pomagają nam w poznaniu różnych procesów myślowych, co z kolei zachęca nas do lepszego poznania własnych możliwości i podejmowania dialogu ponad tym co nas ogranicza.
Alex Mero oferuje możliwość bezpłatnego wydruku swoich publikacji w różnych językach, aby zapewnić wszystkim łatwy dostęp do swoich prac literackich. Pisarz bierze także udział w programach edukacyjnych w krajach rozwijających się i wspiera różne projekty promujące dialog międzykulturowy.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Legenda
Legenda
Alex Mero

10 (1 ocen i 0 opinii)
Legenda
Autor:
„Legenda” to historia poszukiwania, które stanowi prawdziwą esencję życia. Jest opisem fascynującej podróży, która, poprzez pryzmat różnych kultur i aktualnych nurtów filozoficznych, objaśnia pojęcie...
czytelników: 7 | opinie: 0 | ocena: 10 (1 głos)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

Przeczytaj także

1
1
6
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (1)

Cytaty tego autora (1)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd