Mowa ciała Co znaczą nasze gesty

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
83-7399-141-7
Katarzyna

Książka odsłania tajniki komunikacji niewerbalnej - mowę ciała, gestów i zachowań. Dzięki ich poznaniu będziemy w stanie określić cechy charakteru naszych rozmówców i dotrzeć do wielu, często skrywanych, tajemnic ich wnętrza. Umiejętność właściwego odczytywania znaczeń ukrytych w ludzkich gestach pomoże nam w nawiązywaniu znajomości, prowadzeniu rozmów, działalności zawodowej, życiu towarzyskim etc...

ChicaDeAyer | 2013-08-16
Przeczytana: 2012 rok

Dość okrojona pozycja, nie wnosząca nic odkrywczego. Szkoda, że skupiono się głównie na jednym zagadnieniu (mowa ciała w biznesie), nie zaznaczając tego na okładce. Na rynku można znaleźć kilka bardziej wartościowych pozycji.

Dawid | 2016-09-25
Przeczytana: 25 września 2016

To niesamowite, ze tyle mozna sie dowiedzieć o drugiej osobie tylko po wyglądzie.
Mowa ciała i zachowanie ludzkie, bo o tym jest ta ksiazka otworzyła mi oczy.
Wszystko ma wpływ a najbardziej szczegóły.
Jaki kto jest, jak pali papierosa, jak układa nogi czy jakie ma palce. Wszystko o czymś świadczy, a jesli chcemy sie dowiedzieć co to oznacza to zapraszam do przeczytania tej książki.
Zdecydowanie polecam zajrzeć, chociażby z ciekawości.

ale_sylka | 2017-02-19
jpop | 2017-01-31