Dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się matematyki. Przyczyny, diagnoza, zajęcia korekcyjno-wyrównawcze

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Edukacja matematyczna dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
8 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-02-06528-5
edukacja, matematyka
monika_t2

Książka ta, jest wynikiem wieloletnich badań i studiów autorki nad rozwojem i psychologicznymi podstawami edukacji matematycznej dzieci. Polecana jest nauczycielom, terapeutom i wszystkim zainteresowanym losem dzieci, które nie potrafią sprostać wymaganiom stawianym na lekcjach matematyki.

Maryszka Chod | 2010-12-07

Polecam :)