rozwińzwiń

Alternatywy w edukacji

Średnia ocen

6,3 6,3 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Książki autora

Okładka książki Mądrość. Psychologia mądrych myśli, słów i czynów Judith Glück, Robert J. Sternberg, Krzysztof J. Szmidt
Ocena 8,0
Mądrość. Psych... Judith Glück, Rober...
Okładka książki Kultura i twórczość w czasach zarazy Aneta Bilska, Dobrosław Bilski, Agata Dawidowicz, Anna Grabowska-Nogala, Agnieszka Janiszewska-Szczepanik, Eugeniusz Józefowski, Martyna Justyńska, Leszek Karczewski, Anna Majewska-Owczarek, Monika Modrzejewska-Świgulska, Michał Płusa, Magdalena Sasin, Tamara Sass, Aleksandra Sieczych-Kukawska, Krzysztof J. Szmidt
Ocena 0,0
Kultura i twór... Aneta Bilska, Dobro...

Mogą Cię zainteresować

Oceny

Średnia ocen
6,3 / 10
3 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
2972
2886

Na półkach: ,

Mnie najbardziej na studiach inspirowała do eksperymentów Pani Edyta Gruszczyk-Kolczyńska i na podstawie doświadczeń studenta, psychologa przedszkolnego oraz matki widzę, że się nie myliła.
Ciiii, wiem, że doświadczenia na dzieciach nie brzmią zbyt cool.

Edyta Gruszczyk-Kolczyńska na podstawie swoich badań dowodzi, jak wysoki jest potencjał uzdolnień matematycznych wśród dzieci. Zweryfikowane empirycznie działania innowacyjne w rozwijaniu tego potencjału ukazują skalę zaniedbań istniejących w systemie edukacji masowej oraz brak zainteresowania władz oświatowych radykalną poprawą poziomu nauczania matematyki. Na wskroś smutne.
😔🙈😔🙉😔🙊😔

Mnie najbardziej na studiach inspirowała do eksperymentów Pani Edyta Gruszczyk-Kolczyńska i na podstawie doświadczeń studenta, psychologa przedszkolnego oraz matki widzę, że się nie myliła.
Ciiii, wiem, że doświadczenia na dzieciach nie brzmią zbyt cool.

Edyta Gruszczyk-Kolczyńska na podstawie swoich badań dowodzi, jak wysoki jest potencjał uzdolnień matematycznych wśród...

więcej Pokaż mimo to

avatar
1060
241

Na półkach:

EDUKACJA ALTERNATYWNA W XXI WIEKU

Z recenzji wydawniczej: "Pojęcie edukacji alternatywnej weszło na dobre do języka współczesnej polskiej pedagogiki – nie tylko za sprawą praktyk edukacyjnych odmiennych od masowego kształcenia, ale także publikacji: monografii, prac zbiorowych i artykułów. […] Trzeba podkreślić, że nie jest to bynajmniej podręcznik, który prowadziłby krok po kroku ku pełni wiedzy o edukacji alternatywnej. Struktura i treść prezentowanej pracy zbiorowej wskazuje raczej, że jest to kierowana do pedagogów pouczająca mozaika autorskiego odczytania alternatywności w edukacji, sprzyjająca niewątpliwie pogłębianiu myślenia o tym, wobec czego i kogo owa alternatywność się uobecnia. Specyfika tego tomu polega na tym, że każdy z autorów poddaje analizie codzienność edukacyjną i za pomocą charakterystycznego dla siebie instrumentarium opisuje doświadczenia alternatywności".

Oficyna Wydawnicza Impuls http://impulsoficyna.com.pl/recenzje/alternatywy-w-edukacji,1976.html

EDUKACJA ALTERNATYWNA W XXI WIEKU

Z recenzji wydawniczej: "Pojęcie edukacji alternatywnej weszło na dobre do języka współczesnej polskiej pedagogiki – nie tylko za sprawą praktyk edukacyjnych odmiennych od masowego kształcenia, ale także publikacji: monografii, prac zbiorowych i artykułów. […] Trzeba podkreślić, że nie jest to bynajmniej podręcznik, który prowadziłby krok...

więcej Pokaż mimo to

Książka na półkach

 • Chcę przeczytać
  3
 • Przeczytane
  3
 • Posiadam
  1
 • Edukcja
  1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Alternatywy w edukacji


Podobne książki

Przeczytaj także