@buty_mojego_meza.pl

Wydawnictwo: Media Rodzina
83-7278-116-8
alkoholizm, małżeństwo
okruszek

Książkę tworzy e-mailowy dialog toczący się między dwiema żonami alkoholików - 33-letnią Agnieszką i 25-letnia Anką. Agnieszka, której mąż od niedługiego czasu nie pije, jest początkowo "sponsorką" Anki, wspiera ją w powrocie do normalnego życia. Jednak bardzo szybko w trakcie wymiany listów nawiązuje się między dwiema nieszczęśliwymi, ale chcącymi zmienić swoje życie kobietami szczególna...

Jednak bardzo szybko w trakcie wymiany listów nawiązuje się między dwiema nieszczęśliwymi, ale chcącymi zmienić swoje życie kobietami szczególna więź, dzięki której uczą się rozumieć i akceptować siebie, a co najważniejsze, zauważyć światełko szczęścia w ciemnym tunelu swojego życia.

Książka napawa trudnym optymizmem doświadczonych życiowo kobiet, które dzięki swoistej formie e-mailowej terapii potrafią żyć mimo niepewności jutra i trudnych, przesiąkniętych alkoholem relacji małżeńskich.

źródło okładki: strona www wydawcy

Justa70 | 2015-12-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane