Fullmetal Alchemist t. 21

Hiromu Arakawa Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Fullmetal Alchemist (tom 21) komiksy
Hagane no Renkinjutsushi
Paweł Dybała
J.P. Fantastica
manga FMA Edward Elric alchemia
Hagane no Renkinjutsushi
Fullmetal Alchemist (tom 21)
komiksy
Paweł Dybała
manga FMA Edward Elric alchemia

Spiski i wykańczanie homunkulusów. Żołnierze pod dowództwem pułkownika Mustanga wprowadzają w życie plan obalenia Kinga Bradleya. W tym samym czasie bohaterowie stają do walki z Pridem i Gluttonym.

Cieszę się, że nareszcie można obserwować w praktyce spisek. Poprzednie tomy ukazywały tylko śledztwo i zbieranie sojuszników. Tutaj widzimy jak sprytem i doskonałą organizacją...

Uważam, że jest to jedna z lepiej dopracowanych mang fantasy. Postacie może i są przewidywalne, ale w tym wszystkim zabawne i łatwo się z nimi utożsamić.
Zdaje mi się, że ta manga spełnia wszystkie wymogi gatunku i to w pięknym stylu.

Zaciekawił mnie fakt, że akcja z powrotem przenosi się do miejsc, w których Ed i Al już byli. Ale to jest naprawdę fajne. Tak powspominać sobie pierwsze tomy.

Akcja Winry - Ed powala na kolana xD Świetny tom; dużo akcji i spora dawka humoru. Dodatki bonusowe jak zwykle podbijają serce. Uwielbiam kreskę w FMA; jest dopracowana, a detale dopieszczone.

Kocham to!!!!

• Manga