Martynka i Dzień Mamy

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Publicat
Martine fête maman
Elwira

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Razem z Martynką oraz jej przyjaciółmi czytelniczki poznają świat i uczą się wielu nowych rzeczy. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.

ruda2069 | 2014-09-14

Świetna książka towarzyszyła mi przez całe dzieciństwo.

zdolnedzieci | 2017-02-06

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi: jest to "Martynka". Ola zachwycona jest wyjątkowo naturalną postacią dziewczynki: przeżywa radości i smutki, czasem musi pokonać strach przed nieznanym, zmęczenie czy uporać się ze zmianami w życiu. Martynka żyje bardzo aktywnie - uczy się jeździć konno, pływać, uwielbia zajmować się przydomowym ogrodem, czy spacerować po łące wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem: Pufkiem.
Książka nie jest przeznaczona wyłącznie dla dziewczynek (chociaż sama z początku odnosiłam takie wrażenie). Praktycznie w każdej części Martynce towarzyszą bracia: Alanek i Jaś, kuzynostwo lub nowo poznani przyjaciele. Jest to niezwykle...

julka | 2015-05-02

Największa rosterka w życiu,co kupić na dzień mamy?Przed takim problemem staje też Martynka,ale wspaniale sobie z nim radzi......

Milena | 2016-06-23

Jako mała dziewczynka kochałam te książki. Pamiętam jak chodziłam do biblioteki po kolejną Martynkę.

Ola Gorzkiewicz | 2014-04-01

Super książeczka, którą przeczytałam w dzieciństwie :)

FuturePast 56 | 2014-06-22

oooo. Czytałam tę książkę jak byłam mała. I ostatnio czytałam ją siostrą. Uwielbiam. Mój brat ma jakąś część Martynki... Chyba : " Martynka i koniki", ale nie jestem pewna... W każdym razie : uwielbiam tą książeczkę.

juliett | 2014-01-03
Przeczytana: 2009 rok

Pamiętam, że jak byłam mała to wprost ubóstwiałam książki o Martynce:)

Bardzo mi się podobała, sama mam osiem lat. :)

Martyna | 2014-02-07

Naprawdę fajne pomysły na prezent dla mamy!

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: listopad 2010