Okładka książki Zeszyt w kratkę

wydawnictwo
Księgarnia śW. WOJCIECHA
typ
papier
6,18 (76 ocen i 7 opinii)

Opis książki

W 59 opowiadaniach i opowiastkach, po części wierszowanych, ks. Jan Twardowski pokazuje, jak patrzeć na świat i zachwycać się przyrodą, uczy radości życia, pomaga być dobrym i życzliwym dla innych. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Patrycja | 2014-06-19

Książka mimo, że napisana jest dziecięcym i prostym językiem, kierowana jest również dla dorosłych. Pomaga spojrzeć na otaczający nas świat z innej perspektywy. Pokazuje jak czerpać radość się z życia, dostrzec piękno w szarej codzienności.

Molik | 2012-07-07
Przeczytana: 2012 rok

Już mi łzy lecą. To arcydzieło opowiada o miłości, trosce, modlitwie, zwierzętach i odpowiedzialności. Po przeczytaniu kilku rozdziałów, łazy mi same leciały po policzkach. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy. POZDRAWIAM.

sherlokowa99 | 2013-10-22

czytałam ją gdy byłam małym dzieckiem i wiem, że mi się podobała ;)

aura131 | 2013-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Przeczytana dwa razy
a dziecko wciąż powtarza

Królu, coś przyniósł złoto dla Jezusa i Najświętszej Matki,
gdy mojej mamusi zabraknie na wydatki,
o, betlejemski królu mój,
z pieniądzem zawsze przy nas stój.

i łzy połykane ukradkiem...

A.

| 2010-09-15
Przeczytana: 1994 rok

Z dzieciństwa pamiętam, że bardzo mi się podobało. Nie mam pojęcia, czy dzisiaj dałbym więcej niż jeden. Ale dzisiaj nie mam zamiaru jej czytać.

Aga | 2011-04-13
Przeczytana: 28 lutego 2010

Dziwne to było, nic się nie działo w tej książce ;p

stokrotka | 2011-11-25

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica