I Ty będziesz dobrze czytać

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ćwiczenia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
9788302077852
poradniki
A--

Zeszyt ćwiczeń wchodzi w skład serii Ćwiczenia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu (dysleksja, dysgrafia, dysortografia). Jest przeznaczony dla drugoklasistów i dzieci starszych, mających kłopoty z opanowaniem umiejętności czytania (z powodu słabszej pamięci, percepcji wzrokowo-słuchowej, mniejszej sprawności manualnej). Autorka proponuje rozmaite zadania do...

Autorka proponuje rozmaite zadania do samodzielnego wykonania – o różnym stopniu trudności, zróżnicowane pod względem formy, urozmaicone elementami zabawy (wzory graficzne, rymowanki, krzyżówki, treningi).

ghanima28 | 2014-02-06
Rive | 2013-12-09