Kamienica pod Magnolią

Tłumaczenie: Krystyna Tarnowska
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Magnolia Buildings
Joasia

Lata 50 XX w., Londyn.Rodzina Berners jest jedną z wielu robotniczych rodzin mieszkających w londyńskiej Kamienicy pod Magnolią. Wesoła mama, wiecznie nieobecny tata, cichutka ciocia i czwórka dzieci. Dorka, Ala, Wilek i Lenek mają marzenia jak ich rówieśnicy. Dostać się do liceum, zostać gwiazdą filmową, mieć rower, pomóc wszystkim potrzebującym. Tylko jak tu spełniać marzenia, kiedy nie...

Wesoła mama, wiecznie nieobecny tata, cichutka ciocia i czwórka dzieci.
Dorka, Ala, Wilek i Lenek mają marzenia jak ich rówieśnicy. Dostać się do liceum, zostać gwiazdą filmową, mieć rower, pomóc wszystkim potrzebującym. Tylko jak tu spełniać marzenia, kiedy nie można liczyć nawet na własne łóżko?
Opisane z humorem historie, które każdy z nas mógłby przeżyć na własnym podwórku.

marynia | 2014-11-18
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe