Sekret milionera. Milioner wyjawia tajemnice szybkiego zdobycia fortuny

Mark Fisher Wydawnictwo: Medium poradniki
The Instant Milionaire
poradniki
Krzysztof Doroszewski
milioner powieść kanadyjska poradniki bogactwo

Nie czytałem książki. Odsłuchiwałem audiobooka. Jest rewelacyjny!!!! Numer jeden jeśli chodzi o ten rodzaj literatury. Jest to poradnik biznesowy, z rodzaju opowiadań taki jak "Najbogatszy człowiek w Babilonie" czy "Kto ukradł mój ser". Gorąco polecam. Myślę ,że obok ww tytułów , to wystarczy zamiast co najmniej kilkudziesięciu książek z dziedziny samorozwoju i...

Audiobook - bardzo dobry

Bardzo fajna opowieść, bardzo daje motywacje. Jedyne z czym się nie mogę zgodzić, to to, że cokolwiek powinieneś dostać od kogoś - Jedyny pakiet jaki potrzebujesz, to zdrowie oraz tlen do życia i spełniania marzeń.

Tylko kilka (dosłownie) rad o tym, jak zostać milionerem. Przedstawione w formie krótkiej historii, jak to człowiek marzący o bogactwie znajduje milionera -mentora.

To bardziej poradnik niz powiesc, na powiesc za nudna, na poradnik za malo konkretna, ogulnie okropnie zwyczajna, mie polecam sa lepsze poradniki.

Książka niby jest o pieniądzach i o tym, jak zostać milionerem, ale dla mnie to jest temat "przykrywka", poprzez który wskazanych jest wiele prawd o człowieku, o tym, jak funkcjonuje umysł, o nauce szczodrości i o życiu pełnią życia. Czytałam książkę wielokrotnie i moim zdaniem jest raczej o wewnętrznym bogactwie, a jej dobre uzupełnienie stanowi "Prosperity Training"...

Niby nic odkrywczego, jednak nie każdy jest świadomy tak oczywistych prawd. Warto przeczytać

Co prawda, przesłuchałem audiobook, dosyć ciekawe i dające do myślenia historie są zawarte w tej książce, jeśli jesteś otwartym człowiekiem z ambicjami, który chce kiedyś osiągnąć wolność finansową, czyli być 'bogaczem' to warto sięgnąć po tą książke/ audiobook :)

"Ludzie, którzy tracą czas, czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!"

Podróż w głąb siebie....

Dyskusje

• Audiobook
  • Chcę w prezencie
  • Audiobooki
  • Audio
  • 2016

Mark Fisher Sekret milionera. Milioner wyjawia tajemnice szybkiego zdobycia fortuny Zobacz więcej